Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2015, 17:32   #13
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Googolplex
"Między wódkę a zakąskę" jakoś do mnie przemawia... jest tylko jedno "ale" (niestety nie na bazie chmielu), kompletnie nie znam mechaniki czy świata, widzisz w tym problem?
Brak znajomości mechaniki problemem żadnym nie będzie. Wzorem rekrutacji do Wenętrznego Wroga by Marrt i Avaron (link ([Warhammer - Wewnętrzny Wróg] Pomylona Tożsamość)) wylosuję zawczasu dziesięć postaci (statystyki, cechy fizyczne, pochodzenie itd.), podam ich rasę, płeć, klasę i wiek i pozwolę na wybór którejś opcji.

Względem znajomości settingu - starczą podstawy. Jeśli zdecydujesz się na grę, wyślę Ci wszelkie potrzebne do gry informacje.

Na ten moment, jak widzę, największą popularnością cieszy się "Między wódkę...". Wybija się, że tak powiem, przed innymi opcjami. Szczerze powiem, że zdziwiony jestem, ale nigdy nie udawałem, że jestem osobą dalekowzroczną. Jeśli ktoś zna scenariusz, to powiem tylko, że go znacząco (no, może trochę mniej niźli znacząco) rozbuduję. I może z lekka przerobię.
 
Fyrskar jest offline