Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2015, 11:21   #114
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
~No, tego to już za wiele! ~ - Słuchaj no gówno mnie obchodzi gdzie wsadza chujka twój synalek... Dostałem zadanie do wykonania, więc mi lepiej nie utrudniaj roboty. Od smarka codziennie walczyłem na śmierć i życie! Czy naprawdę sądzisz, że przestraszę się twojej zasranej pukaweczki? Masz małe szansę, że uda ci się strzelić tak żeby zabić my mamy metody żeby odrosnąć kończyny czy ty możesz powiedzieć to samo o sobie? Czy NAPRAWDĘ chcesz ryzować grubasku? - Wysyczał wściekle Arnul próbując nastraszyć człowieka.

Lecz tak naprawdę była to tylko gra wstępna młody wilk liczył na to, że jego przemowa wytrąci zapijaczoną małpę z równowagi. Bill spróbuje skorzystać ze swej przewagi szybkości oraz doświadczenia w walce wręcz Żeby trzasnąć faceta z sierpowego i wyrwać mu strzelbę albo, chociaż skierować ją z dala od siebie podczas ataku. Cholerny małpiszon musi znać swoje miejsce w tym świecie!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-04-2015 o 11:31.
Brilchan jest offline