Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2015, 15:57   #17
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Są i zalety o tych jednak można poczytać gdziekolwiek, wiele portali rozpływa się nad tym jaka to wspaniała gra. Bywają nawet recenzenci dający jej 10/10 na dzień przed otrzymaniem pudełka z grą (znalazłem taką recenzję na Onecie, w komentarzach recenzentka przyznaje, że napisała ów tekst dzień przed otrzymaniem gry).
Też widziałem tą recenzję i też mnie zaskoczyła. Ogólnie rzecz biorąc uważam PoE za świetną grę, lecz jest tam kilka poważnych mankamentów, które przeszkadzają mi w czerpaniu radości porównywalnej z graniem w Icki lub Baldury:
1. To nie jest D&D.
2. Obozowanie - wiedziałem, że to będzie wrzód na tyłku zanim ta gra jeszcze powstała. Przyzwyczajony do gier ze stajni Black Isle zacząłem po pewnym czasie grać na kodach i klepać "Rest" co kilka stoczonych walk, bo nie chciało mi się wracać do miasta.
3. Random loot - w tego typu grach wolę jak przedmioty są wcześniej ulokowane przez twórców gry, a nie znajdowane losowo. Można dla przykładu zdobyć fajny topór w skrzyni, zapomnieć zrobić sejwa i zginąć w następnej walce, później wczytać starszego sejwa, otworzyć tą samą skrzynie i znaleźć w niej bezużyteczne, niemagiczne żelastwo.

Ostatnio po dłuższej przerwie wróciłem do Diablo 3: RoS (posiadam na PC i na PS4, więc jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do wspólnej zabawy) i gram w nowym, trzecim sezonie. Jak dla mnie jest to jedna z lepszych gier na PCety, bo pozwala czerpać pełną radość z zabawy online bez inwestowania tysięcy godzin, aby sensownie rozwinąć postać (jak ma to np. miejsce w World of Warcraft i innych gra MMORPG).
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 26-04-2015 o 16:00.
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem