Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2015, 09:42   #102
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Cóż. Skłamałbym gdybym stwierdził, że nie miałem udziału (a nawet dużego udziału) w przedłużających się kolejkach. Ale niemniej chciałbym przypomnieć na swoje usprawiedliwienie jedno z założeń tej sesji jakie padło w rekrutacji:

Cytat:
Jeżeli chodzi o Google doc – na pewno jakiś założę, ale nie wymagam korzystania z niego. Jeśli ktoś nie lubi tej formy tworzenia dialogów i jest w stanie ją obejść – żaden problem.
Szczerze całym swoim serduchem nie cierpię google doca jako miejsca do prowadzenia pbf. Nie lubię tam wchodzić. Po prostu. I nie ma sensu tutaj dyskusja o tym czy to dobre, czy złe narzędzie. Zwyczajnie zapisując się uznałem, że będzie on od czasu do czasu potrzebny i dam z tym radę. Ale od ostatnich 3 kolejek, całość sesji przeniosła nam się na doca i jak się w nim nie gra to się stoi poza wydarzeniami. Stąd też moja opieszałość w uczestniczeniu w tym co się dzieje w google docu. I nieśmiała prośba do Matki-Macki. Do MG. By nie przenosić sesji do doca. A przynajmniej nie całej jak to ma miejsce teraz. A ja ze swojej strony będę grzecznie się mieścił w terminach
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline