Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2015, 11:34   #15
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
EDT:

W związku z tym, że opcja rzymska ma niewątpliwą przewagę, a dostałam już pytania o mechanikę i świat, podrzucam link do podręcznika , którego zamierzam użyć. Jest darmowy, można go ściągać i czytać bez wyrzutów sumienia. Oczywiście jego znajomość nie jest ani obowiązkowa, ani nie przesądza o tym, czy ktoś będzie grał

http://zozer.weebly.com/uploads/3/4/...2/zenobia2.pdf

------

@secutor - oczywiście

@goorn - to nie do końca tak. Raz, że być może sesje będą na większą ilość osób. Dwa, nie mam gotowych scenariuszy - ledwo pomysły. Ta ankieta ma mi dać pojęcie, nad którym powinnam mocniej popracować. Trzy - nie mam wybranego gracza. Kiedy zdecyduję się na jedną opcję z tych trzech, zrobię normalną rekrutację... i wybiorę od jednego do trzech graczy z nadesłanych zgłoszeń. To, że ktoś zagłosował w sondzie, daje mi pewnego rodzaju informację, czy robią rekrutację (powiedzmy) "1" będę miała 10 zgłoszeń, czy jedno.

No i najważniejsze - wszystkie te pomysły wydają mi się równie fajne. Sama nigdy bym się nie zdecydowała na żaden, więc warto zapytać innych o zadanie
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline