Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2015, 18:21   #82
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał goorn Zobacz post

Jeśli macie jakieś krytyczne uwagi, czemu siadło, co nie zagrało.
Po pierwsze: byłam pewna, ze w sypialni jest zegar, co mi jasno wynikało z pierwszego posta sesji. Ale to szczegół.

Czego zabrakło? już trochę pisałam z mojej perspektywy, teraz z metapoziomu:
- za wolne tempo, które brało się z opóźniania przez graczy, ale też ze zbytniej miękkości i zwlekania mg.

Konkretnie:
- część graczy odpisuje szybciej, cześć wolniej. Kompletnie rujnujące tempo jest czekanie na wszystkich, kiedy jeden gracz jest w interakcji z npc - Robert chce gadać ze szczurami? Dać mu 17 szybkich odpowiedzi krótkimi postami, niech gada. Podkręca się tempo, a inni tez widzą, ze sesja żyje i to buduje motywację.
- czasem zapędzaliśmy się w deklaracje i nic się nie działo. Nie były one odczytywane jako próby działania, możne zbyt niejasno pisaliśmy. Ale wtedy rolą MG jest dopytać: to robisz to, czy to? abo podjąć decyzje za gracza, zgodnie z jego deklaracjami lub swoim uważaniem.

Początek był świetny, potem się rozmyło, szkoda.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline