Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2015, 18:38   #123
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ravanox podejrzewam, że możesz zrobić co zechcesz, ale jak chcesz opisać posta od rozmowy z szefową to napisz to z perspektywy swojej postaci (patrz na nasze posty).

Sprawa organizacyjna. Chciałbym zawiadomić, że w związku z natłokiem zajęć: pisanie pracy dyplomowej, gorący okres w pracy i takie tam prywatne sprawy, nie będę miał czasu by grać w sesji. Myślę, że mógłbym wrócić za jakieś 2 tygodnie. W tym czasie prosiłbym MG o przejęcie mojej postaci. Poza tym mam sugestię czy nie byłoby dobrze zorganizować rekrutacji dodatkowej dla jednej osoby jeszcze? Ravanox chyba prędko nie pomoże, więc dziewczyny będą mogły czuć się osamotnione.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline