Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2015, 00:59   #14
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
No to i ja wstawię moją postać. Jeśli mogę to za zdobyte w ostatniej sesji PD nabywam dla Einy poruszanie się w dziczy:
Imię: Eina
Rasa: Elfica
Klasa: Łowca

Cechy pierwotne:
Ciało: 2
Umysł: 4

Cechy główne:
Siła: 6
Zręczność: 11
Inteligencja: 13
Moc: 14

Umiejętność:
- muzyka
- łucznictwo
- poruszanie się w mieście
- mechanizmy, specjalizacja - włamywanie
- przeszukiwanie
- czytanie i pisanie
- czary:

Czary:
- Ognisty pocisk[14](prośba),
- Niewidzialność[15](prośba, ofiara krwi),
- Manipulacja pozacielesna [15](prośba, ofiara krwi)
Czas trwania: 6h,
Czas rzucania: 1min.
Zasięg: sfera 16m.
Tworzy "projekcję", która pozwala czuć przedmioty, których fragmenty widać, a następnie można wykonać ruchy ciałem, które naśladuje "projekcja" powodując takie skutki, jakby to wykonywał prawdziwy czarodziej.

- Przebranie [15](prośba, ofiara krwi) - parametry jak opisany w podręczniku czar: Kamuflaż.
Po przebraniu się w strój przebieranego i po skupieniu się na jego wizerunku czarodziej potrafi przybrać jego wizerunek.

Rany: 1 do 3, 4 do 6, 7+

Wygląd: Niska, szczupła. Sylwetka nie wyróżniająca się z tłumu i nie pozorna twarz.

Posiada:
Z broni: nóż, procę, skórzaną kurtkę
Z sprzętu: wytrychy, trochę papieru (parę kartek) i coś do pisania, lina z kotwiczką do wspinania się, parę (2) lusterek, worek na łupy.

Historia:
Elfia sierota wychowana w slumsach. Jako nastolatka została zwerbowana przez gildie złodziei to włamywania się do różnych ludzi, aby wykradać zamówione przedmioty. Parę lat temu po śmierci pewnego człowieka, też dostała takie zlecenie. Człowiek, ten okazał się uczniem magii i znalazła jego materiały do nauki, z których sama się nauczyła różnych sztuczek pomocnych w jej zawodzie.
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.
archiwumX jest offline