Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2015, 10:16   #121
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
-EJIŻŻŻ TY GŁUPIA MAŁPO! - Krzyknął zirytowany po czym chwycił grubasa za fraki i jednym rzutem wywalił go z przyczepy rzucając w pobliże kompana który właśnie został przystrzyżony za pomocą ognia - Właśnie dlatego cię Nie zabijemy! Jesteś krewnym członka pięknego ludu a mój szef Nie chcę wojny! - Warknął.

- Hej Marcus żyjesz ? Pomóc ci jakoś?! - Zawołał do towarzysza i w razie potrzeby rzuci się na pomoc.

Jednocześnie cały czas trzymał oko na grubasku w razie gdyby zaczął drzeć mordę o pomoc albo uciekać dopaść go w porę i ululać sierpowym.

- Doktórką Kingston to ty mnie nie strasz fajfusie, jakbym chciał to mógłbym twojego trupa zjeść i nic by nikomu nie powiedział a gadanie z duchami to wyższa szkoła jazdy wiem coś o tym - Postanowił go jeszcze trochę nastraszyć - Wbij sobie do tego twojego przechlanego małpiego móżdżku że Nie zamierzam krzywdzić ciebie ani twojego dzieciaka! Chociaż przodkowie mi świadkiem powinienem ci ujebać nogę za to co zrobiłeś koledze! - Warknął.

- Ktoś chcę wykorzystać to że twój smark i dziewczyna z innej grupy się w sobie zakochali żeby wywołać wojnę między rasową my mamy za zadanie ich znaleźć i ochronić! Jeżeli wybuchnie wojna to twojego syna i jego dziewczynę ubiją w pierwszej kolejności pijaku popierdolony więc z łaski swojej przestań się wpieprzać nam w pracę i pozwól przeszukać pokój młodego bo chcę mu do cholery jasnej pomóc!!! - Zakończył tyradę.

- A obrzyna z pociskami i łuskami zabieram jako fant za to co zrobiłeś koledze, nie obchodzi mnie jak było drogie ciesz się lepiej że ci całej tej cholernej przyczepy nie wrzucę do jeziora! - dodał po chwili.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-04-2015 o 10:21.
Brilchan jest offline