Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2015, 21:21   #1060
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
ok, to jak robimy?

Bo zastanawiam się:

1. Dacie posty co i jak robicie, może wyjdzie jeszcze rozmowa z cyrulikiem, jakieś załatwianie rzeczy w wiosce, może czegoś szukacie coś chcecie załatwić itp. I w tedy dopiero zakończyć przygodę.

2. Możemy też uznać, że wszystko załatwiliście i sobie możecie dopisać do ekwipunku itp, (muszę tylko oczywiście wiedzieć wszystko, bo bo będzie to miało znaczenie ) a ja mogę dać post, że dostajecie nagrodę od sołtysa (a przynajmniej powinniście ją dostać jeśli się coś nie wydarzy ) i jest koniec scenariusza i otworzyć drugi na kolejną przygodę (w tedy mogli byście dać ostatnie rzeczy jakie robiliście w wiosce jako takie przypomnienie w pierwszym poście, bo będziecie w drodze to może nie być wiele do pisania, tylko w tedy już nie załatwicie detali takich jak dialogi itp.)

Co lepiej wygląda dla Was? Dla mnie obie ewentualności są możliwe i nie powiem która jest lepsza, bo każda ma swoje zalety i wady. Zastanawiam się, że może być nudno nic się nie dzieje i może się nie chcieć pisać posta z powodu końca przygody (nie abym Was pośpieszał), chociaż to jest tylko koniec epizodu, bo przygoda się nie skończyła :P tak po za grą mówiąc to prawie ukończyłem karty postaci dla Was (avatary), jeszcze kilka detali i będą gotowe.

Grafika do sesji też jest procesie rośnięcia , a scenariusz już się w połowie tej sesji prawie upiekł
 
Inferian jest offline