Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2015, 18:48   #1
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Das Schwarze Auge

Jestem ciekaw, czy byłby ktoś zainteresowany grą w mało znanym w Polsce systemie Das Schwarze Auge. To mój ulubiony system, którego mechanika skupia się na jak największym zróżnicowaniu postaci, poprzez masę umiejętności i ich zależność od kilku na raz statystyk. Dla gracza sprawa jest bardzo prosta i będę służył oczywiście pomocą. Przygotowuję obecnie krótkie kompendium zasad i przewodnik po tworzeniu postaci.
Świat zawiera w sobie sporo smaczków, ciekawą historię i przede wszystkim dużo polityki. Znajdzie się oczywiście coś dla każdego. Zastanawiałem się też nad prowadzeniem sesji w roll20.net - zna może ktoś to ustrojstwo i wie czy wygodnie się z tego korzysta? Ewentualnie sesja mogłaby się odbywać na jakimś skype czy innym, coby mieć piękną gawędę i wartką akcję.

Jakby co - to pytać o wszystko.
 
Ardel jest offline