Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 00:39   #1
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Władca much

Witam Was ponownie moi mili gracze!

Materiały do sesji

Sesja jest aktualnie otwarta i teraz możecie wpisać swoje pościki odnoszące się ostniego wieczorku, poranka itp. Może jakieś dyskusje gdy wiecie, że jesteście już sami na szlaku. Mój post dam jak każdy da swój, a jeśli ktoś będzie uważał, że nie ma sensu to w tedy leci mój

Zapraszam do uzupełnienia swoich karty postaci tak abym mógł zajrzeć do nich i widzieć na bieżąco o czym muszę pamiętam itp.

Nagrody oczywiście jak zawsze:

Kto wypełni kartę postaci jeszcze dzisiaj dostaje 300 PD
Kto wypełni kartę postaci jutro dostaje 200 PD
Kto wypełni kartę postaci pojutrze dostaje 100 PD

(szanse w miarę równe, bo piszę w nocy gdy to mało jest osób na forum, oczywiście jak by ktoś nie był kolejnych kilku dniach to proszę dać wiadomość, abym mógł o tym wiedzieć, że nie mógł wziąć udziału w naszym mini konkursie może w tedy uda się coś z tym zrobić )


Jeśli jakieś pytania to oczywiście zapraszam, mam nadzieję, że się podobają karty
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 12-11-2016 o 10:55.
Inferian jest offline