Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2015, 10:17   #130
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
- Halo, halo Piotr jesteś tam?? - powtarzała Gillian.
- Nagrałaś mu się na pocztę głosową wieśniaro. Oddawaj telefon! - krzyknął zirytowany Graba.
- Czekaj! Mam jeszcze jeden numer. Odpalaj już samochód! - szybko odszukała w notesie numer do Angie. Wklepała cyferki (udało jej się już za trzecim razem, była z siebie dumna) i chyba się dodzwoniła:
- Angie? Tutaj Gillian. Jest z wami Piotr? Nie mogę się do niego dodzwonić. Podobno Steve ma z nim takie sekretne łącze co nigdy nie traci zasięgu. Potrzebny mi ten jego telefon namierzający! Ucieka nam jeden cygański wampir pod postacią dziwki, mistrz iluzji i jak dotrze do swoich kumpli to wpadną do miasta całą bandą. Niby Adrian kazał naszej grupie go złapać. Jesteśmy w Marlins Park, na szczycie parkingu. Samochód cygana to żółty Plumouth Barracuda, właśnie nam zniknął z pola widzenia. Dasz radę odszukać Piotra? A może sama coś poradzisz? Umiesz hakować światła sygnalizacyjne z komórki? Może zrób mu tak żeby cały czas miał czerwone... - zapytała całkiem poważnie.
 

Ostatnio edytowane przez Halfdan : 03-05-2015 o 10:23.
Halfdan jest offline