Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2015, 21:01   #5
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Ur-Jarek


- Czy ja wiem. Z tymi nieumarłymi to jest tak, że słabo się rozkładają, niektórzy nawet konserwują się na długie stulecia i potem jebie siarą - powiedział Ur-Jarek, opierając się chęci pomerdania sobie bródki i ukazania drugiego oblicza. Ta ulotna, wątła tajemnica wydawała mu się miła w swej naturze, póki była.

- Ogólnie, to mam zajefajną opcję na koncept, ale to chciałem trochę poczekać, żeby się wszyscy dobrze rozgościli na prezentację - dodał zezując wymownie na wciąż niewyraźnego Shoteka- Nie martw się kochanie, każdemu kiedyś się zdarzyło mieć problemy z samorealizacją. To zupełnie naturalne.

- No w każdym razie mam taki deal, Ekste, że jak ujawnię koncept to go dostaniesz za darmo do tych swoich małych trupków, żeby miały szanse z olbrzymami. Całkiem mocny towar, stary, jara mnie opcja czy weźmiesz w ciemno. No i trochę będą się musieli do tego rozwinąć. -


- A z tym panteonem, to widzę że grubo śmierci od razu poszło i cowogóle, to może Nekrociekawi? - rzuciła prowokacyjnie.

I nagle zrobiło się cicho.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=Ehf_A_RPCWk[/MEDIA]

- Yyy... No dobra, chrzanić to - mruknął pod nosem Ur-Jarek i wyciągnął z ukrytego schowka w ubraniu :

Cytat:
Nekroportację

Czyli magiczną sztukę przemieszczania się przez Bramki Zaświatów. Wystarczy tylko żeby ktoś (świadomy) w pobliżu ciebie umarł, i ktoś umarł tam gdzie chcesz się dostać (w nagłej potrzebie warto pomóc losowi) - potem już tylko znajdujesz niewidzialną bramę dla dusz i voila!
Skutki uboczne mogą zawierać:
  • wizytę w piekle
  • Utratę duszy
  • utratę ciała
  • konieczność pytania o drogę złośliwych wieśniaków z tego zadupia pięć warstw od twojego domu
  • mściwe duchy, które zagubiły się w drodze do zaświatów
  • mściwych krewnych (jeśli podróżujesz ekspresem)
  • pełne wspaniałych przygód wizyty w równoległych uniwersach
  • uwolnienie demona
  • Ur-Jarek będzie bardzo, bardzo smutny
  • studnię dusz
  • HASTUR! HASTUR! HASTUR!
  • wzdęcia
  • i inne
- No co o tym sądzicie? Ha? Haaa...? - uśmiechnął się szeroko i otarł czoło z potu. No jak to nie wywoła reakcji, to się obrazi i pójdzie w diabły, czyli do siebie.

Magiczny Koncept (⚫⚫⚫) - Nekroportacja


 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline