Wątek: Mafia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2015, 14:21   #19
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Parę spraw:

1. Na razie mamy 8 chętnych, ale bym mógł sprawiedliwie porozdzielać graczy musiałby mieć ich conajmniej 9. Tu rodzi się pytanie. Co powiecie na 1 lub co mi bardziej odpowiada 4 interaktywnych NPC? (Każdy BN ma własną klasę i własne zdanie).

2. Wiem, że jest nas tylko 8, ale mam pomysł wprowadzić jeszcze klasę neutralną. Spodziewajcie się, że dzisiaj lub jutro się ona pojawi.

3. Klas jeszcze nie rozdałem (informacja ogólna).

4. Jako, że chcę wprowadzić interaktywnych NPC to mam małą prośbę do graczy. Czy możemy zrobić tak, że pierwszej nocy zabijecie jakiegoś NPC? (Żeby gracze od razu nie poodpadali). Potem będziecie ich mogli zabijać do woli (to znaczy proponuje, by pierwszej nocy został zabity NPC, a potem gracze lub NPC'e. np. na koniec może zostać równie dobrze dobry NPC, jak i dobry gracz).

Oto informacje i propozycje.
 
Sesjator jest offline