Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2015, 21:15   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ekste obserwował wszystko co robił Hax, a także nie uszły jego uwadze wątpliwości Ur-Jarka, które, choć niewypowiedziane, to zostały zrozumiane.
- Witaj Hax. Aktualnie zastanawiamy się nad tym jakie istoty i czemu powinny mieć dusze i co to będzie oznaczać dla ich istnienia w zaświatach... które aktualnie znajdują się w Piekle - to znaczy, na dolnej warstwie. Dodatkowo zastanawiamy się nad sensem stworzenia Panteonu i czym dokładnie jest Nekromancja w tym świecie - Ur-Jarek twierdzi, że to co mają Władcy Żywych Trupów to Nekrotransmutacja, a nie Nekromancja. Dla mnie Nekromancja to władanie nad umarłami, a skoro WŻT są nieumarli to podlegają pod działanie tej mocy i stąd ta transmutacja... - Ekste rzucił monologiem i zauważył, że Hax za bardzo nie słucha, bo skupił się na Shotku - ... no właśnie nie wiem. Mówił mi wcześniej, że ma jakieś plany wobec Warstwy III. - później skierował swe słowa do Ur-Jarka - No w sumie niby każde Świadome Życie (i wyżej) może mieć duszę, ale problemy będą przy wskrzeszaniu, zwłaszcza tych Legendarnych - może niech ci mają wybór czy chcą przejść czy nie, a reszta raczej niech będzie przymuszona do przejścia? Co do Nekroportacji to całkiem ciekawe, choć równocześnie nie wiem czy nie zbyt potężne to znaczy: niezłe jakby tak jeden czarownik tym operował, ale jak nauczy się tego na przykład armia to wysypią się komuś w środku twierdzy, gdy ktoś zejdzie na zawał, czy wylew...
 
Anonim jest offline