Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2015, 22:46   #393
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
A tak nawiasem mówiąc, chcecie wiedzieć co mnie skusiło do podkręcenia mrocznego klimatu? Dziś sobie wspominałem dawne sesje na forum, czytałem posty, porównywałem swój sposób pisania wtedy i dziś. Uczyłem się na swoich błędach, aby ich więcej nie popełniać... i w trakcie przeglądania sesji Geheimnisnacht trafiłem na post nr 218 (nie ten pierwszy, tam w połowie strony), który pomimo, że zawiera dość sporo literówek (wtedy tak bardzo nie przykładałem się do tego jak dziś) i bardziej ograniczony zasób słów, to jest jedną z najbardziej klimatycznych walk i śmierci BGa, które na tym forum opisałem. Ba! Jest chyba najlepiej opisaną przeze mnie walką i aż wali od niej ciężkim Sylvańskim klimatem.

Nie mówię, że wyślę was na Sylvańską ziemię, bo co za dużo to nie zdrowo, ale niedługo wychodzi Wiedźmin 3, a wtedy na nowo ogarnie mnie hype na brutalne, zabobonne średniowiecze z domieszką słowiańskich klimatów. A skoro wybieramy się w stronę Ostermarku to nie będę musiał startować z nową sesją lub dołączać do innej, aby móc na nowo poczuć ten wyjątkowy klimat. Wystarczy, że będę przyglądał się działaniom waszych postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 08-05-2015 o 22:50.
Warlock jest offline