Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2015, 19:08   #410
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
·...nieustanne parcie do przodu pomimo przeciwności losu, które jak kłody podkładał wam pod nogi MG (vide złamana noga Mathiasa, który użerał się z tą drobną niewygodą przez większość sesji)
Ekhem... To w głównej mierze zasługa pewnego niziołka.

Cytat:
· ...w obu przypadkach mogliśmy przeczytać wspaniałe posty, które pokazują, że ich właściciele przykładają się do pisania.
Dzięki!

Cytat:
· ...za to, że [kobieta lekkich obyczajów] to za mało by opisać charakter Emilii. Nie ma takiego słowa w naszym ojczystym języku, ani jakimkolwiek innym znanym mi, które mogłoby w pełni oddać jej osobowość.
Zapowiadałem, że będzie jeszcze bardziej uciążliwa niż Hildigrim ^^. Niesamowite jakim świetnym źródłem inspiracji może być 20-sekundowy fragment intra do gry.

Co do roboty, to za 150 zk Emilia mogłaby stać się nawet uprzejma i niepyskata... przez tydzień! Jej zasadniczo lotto, gdzie pójdziemy, byleby była z tego kasa.

Kasą za uratowanie panienki się może tym razem podzielimy po równo? Dobre zakupy wszyscy muszą zrobić, a na statek chyba na razie nie zbieramy. Może wynajmiemy kogoś do drużyny? Medyk by się przydał...
 
Hazard jest offline