Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2015, 22:59   #427
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Proponuję więc byście się dogadali jakoś, bo mi obojętne, którą ścieżkę wybierzecie. Ścieżka barona to ścieżka przeze mnie wcześniej przygotowana, natomiast podróż przez Ostermark oznacza, że będę reagował na wasze działania i wymyślał wątki w locie... czyli w sumie bardziej taki sandbox.
Sandboxy są dobre!

Zasadniczo to mi osobiście bardziej odpowiadałaby fucha wolnego zbira. Sianie przestrachu na lądach i oceanach czeka! Napady na karawany, plątanie się po świecie, grabienie podziemnych kurhanów, wszystko na własną rękę, a nie na zlecenie jakiegoś szlachcica. Chyba nikt z początku nie był zbyt chętny do podjęcia z nim jakiejkolwiek współpracy, a Emilia ma pewien uraz do możnych panów.

Mój post niestety dopiero jutro. Myślałem, że wyrobię się jeszcze dzisiaj, ale chyba trochę przegiąłem z retrospekcją z wieczora i odganiania złodziejaszków.
 
Hazard jest offline