Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2015, 16:49   #21
NightShot
 
NightShot's Avatar
 
Reputacja: 1 NightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodzeNightShot jest na bardzo dobrej drodze
Może tego do końca nie określiłem, w roku 2098 broń nie jest aż tak różniąca się od obecnej, jej siła rażenia jest nieco większa, pociski z łatwością penetrują betonowe ściany ( jeśli masz pewność, że ktoś tam jest to strzelasz ) . Blastery plazmowe, lasery i miotacze antymaterii może sobie darujmy. Z drugiej strony powstały nowe modele karabinów o zwiększonej celności i szybkostrzelności strzelające pociskami wysokiego kalibru. W KP oczekuję klasy broni, która was interesuje, a ja podam coś, co powinno was zadowolić.

Przykład: Potencjalny gracz pisze:
Ciężki karabin maszynowy z ograniczonym odrzutem.
Ja odpisuję:
G200 Lockeed
Szybkostrzelność praktyczna: 600 strz./min.
Produkcja seryjna: od 2045
Magazynek: brak ( taśma )
Penetracja: 8-14 osłon magnetycznych
Tryby: tylko ogień ciągły
Modyfikacje do twojej wersji: System ograniczający rozrzut, system ułatwiający celowanie.
Wygląd podobny do: MG 34
( Ravanox, ten CKM to propozycja dla ciebie )
 
__________________
Nie uciekaj przed snajperem - zginiesz zmęczony.

Ostatnio edytowane przez NightShot : 11-05-2015 o 20:38.
NightShot jest offline