Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2015, 03:57   #498
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Brilchan to jeszcze gra? Bo czekam na niego z odpisem, w tej kolejce jest dość ważny, chociaż i bez tej akcji miałem zamiar wrzucić gościa do przyczepy.
Przecież pisałem że tą kolejkę omijam bo wszystko co Bill miał do powiedzenia to już gościowi powiedział a MG przy ją to do wiadomości patrz końcówkę wcześniejszej strony z komentarzami. Także pisz co chcesz Bill nie ma nic do dodania :P

Ogłoszenia 1. Udało mi się trochę podleczyć więc pewnie będę aktywniejszy na forum. 2. Staram się załatwić sobie tablet ze zdalnym internetem więc możliwe że nie zniknę na te dwa miesiące szaleństw ani elaboratów nie będzie ale powianiem być aktywniejszy niż przez ostatnie dwa tygodnie jeżeli wszystko pójdzie według planów.
 
Brilchan jest offline