Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2015, 17:37   #502
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Sorka za dalszą obsuwkę, nie miałem czasu na net i choróbsko wymęczyło. Post zasadniczo już mam, czekam tylko na Toma by mi odpisał PW w kwestii koncowki.

@Mike, jak nie kcesz nic Teddym dodać to daj znać w komentarzach.
@Tom, jak nie kcesz czegoś działać w "Teddy B. Motel" co by przedłużało tam wizytę, a Mike nie ma w planach postowania w tym segmencie, to może weź nasz odjazd w swoim poście opisz by przyśpieszyć akcję? Do nie zobowiazujących wymian zdan z Chrisem jak np. w kwesti (u mnie) powodu dawania kasku (mam nadzieje, ze nie jestes zly ze uzylem piotra w tym) używaj Chrisa do woli nawet bez konsultacji.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Nimitz : 07-07-2015 o 02:59. Powód: post pod postem mniej niż 24h
Leoncoeur jest offline