Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2015, 22:56   #14
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dubi dubi du...

jutro dla necrona i Dartha i standardowe komentarze.

EDIT:

Wszystko jest.
Odpis do... aż się zrobi. Im wcześniej zaczniemy, tym lepiej systematycznie wyjdzie. Nikogo nie będę cisnął z oczywistych przyczyn. Ale niektórzy nie wierzyli, że już kiedykolwiek będę miał wolny czas... a ja z nimi... ale jest.

Nastawmy się póki co, zwłaszcza póki postaci są oddzielnie, że to maraton a nie sprint.

Drugą ważną rzeczą, którą chciałem zacząć, jest komentarz. To to o czym myślałem od dawna - komentarz reżyserski i kilka sprostowań i wyjaśnień i po prostu komentarz w komentarzach do aktualnego odpisu. Dla wygody i czytelności tym razem zawrę go w oddzielnym poście, na przyszłość może już z terminem odpisu będzie w jednym.

Może też nie przystoi, ale orientacyjnie chciałbym, żebyśmy zrobili odpisy, więc orientacyjnie zapiszę termin.

TERMIN: 24 V 2015, godz. 23:59
 

Ostatnio edytowane przez -2- : 13-05-2015 o 17:45.
-2- jest offline