Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2015, 12:23   #19
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Karl miał dość tej niecodziennej sceny i tego że im się pospólstwo stawia. Postanowił samemu wkroczyć do akcji. Poprawił kuszę i rzucił do hołoty:

- Możecie sobie uważać co chcecie ale zdradzę wam sekret... jesteście zwykłymi chłopami których zdanie gówno kogo obchodzi więc wracać na pierzoną rolę i do roboty!


- A Ty takiś hardy? - wskazał młodego mężczyznę z przodu który się odezwał - Zabijając Cię możecie uznać że jesteśmy mordercami tylko żę Ty nikomu o tym już nie powiesz....jeśli Ci życie nie miłe i nie ma kto Cię opłakiwać to próbuj dalej.
Jak nie to zacznij być grzeczny i wyjaśnij co tu się dzieje do jasnej cholery!
- krzyknął Karl robią groźną minę, miał nadzieję wystraczyć cześć pospólstwa swoją groźbą


Miller zobaczył także jednego z kmieci obok konia Randulfa który stał z tyczką:

- Ej bratku! Ty też chcesz szybko umrzeć? Odpieprz się od jego konia bo zaraz posmakujesz mojego bełta - rzekł łowca mierząc do chłopa


- Ci ludzie nie zabili pewnie jeszcze nikogo w swoim życiu - wskazał na towarzyszy - natomiast mi się już zdarzyło więc nie zawaham się. Szybko gadać mi tu co się dzieje bo trupów może być jeszcze więcej! - rzucił na koniec swojej tyrady
 
Dnc jest offline