Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2015, 23:52   #17
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
1 tura poszła dość sprawnie Oby tak dalej.

@Suchoklates - trochę zignorowałem Twój sprzeciw i założyłem, że finalnie oboje się zgłosicie.

@Wszystcy - na początek rzucam Wam mały problem do przejścia, na rozgrzewkę, zobaczymy jak Wam się współpraca ułoży.

Chciałbym, żebyście w postach nadmienili co wzięliście ze sobą, a jeśli bierzecie wszystko, to jakiś taki mały opis jak wygląda Wasza postać z zewnątrz, co widać u niej (np. czekan, plecak itp.)

Przeglądając ekwipunki zauważyłem, że latarkę wpisał jedynie Suchaklates... :P Cóż, coś mi się wydaje, że będzie dużo ciemnych miejsc do zwiedzania *evil laugh*

Poza tym, możecie przemyśleć od czego zacząć, macie ok. 3 dni drogi przed sobą. Chodzi mi, żebyście się między sobą dogadali co i jak. Możecie dialogi poprowadzić na ggdoc, albo po prostu w postach.

Termin macie do 21.05.2015 na odpisy

EDIT.

Całkiem jestem zadowolony z mapki Sacramento, fajnie mi to wyszło (w sensie ten marker, bo mapka z netu :P )
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)

Ostatnio edytowane przez Lomir : 14-05-2015 o 23:56.
Lomir jest offline