Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2007, 21:49   #14
Mroczusia
 
Mroczusia's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodze
Imię: Kate
Opis Wyglądu: Wysoka brunetka z włosami do ramion. Piwno-zielone oczy podkreślone zawsze ciemno-zielonym makijażem. Szczupła sylwetka dokładnie dopasowywująca się do jej krótkich brązowych szortów i zielonej bluzki, oraz czapka z daszkiem na głowie. Za prawym uchem ma tatuaż kota, a na kostce u nogi małą winorośl.
Charakter: Śmiała, odważna, rezolutna, pyskata, samodzielna, nie umie płakać (ciągle próbuje się tego nauczyć) i przedewszystkim bardzo wygadana i utalentowana.
Opis postaci: Kate wychowała się w między planetarnym przytułku dla zagubionych dzieci. Ponieważ ani matka, ani ojciec nie podali swoich imion i nazwisk dziewczyna nosi samo imię. Kate od małego bardzo szybko pojmowała różne rzeczy, dlatego sztukę walki i obrony opanowała w wieku 13 lat. Sprawnie włada 5 jezykami i prawie z każdym umie się dogadac. Uwielbia zniewalać swoją uroda mężczyzn i zbierać od nich komplementy. Nienawidzi głupich, delikatnych laleczek barbi i wszystkiego co wydaje się niewinne.
Zwierze: Jastrząb
Umiejętności: Wzbicie się w powietrze, spryt, biegle opanowane 3 sztuki walki (samoobrona , dżudo i kungfu) oraz nie zwykła celność z wszelakich broni palnych.
Mutacje: Metalowy pancerz (nie do przebicia), podwojenie ( z jednego jastrzębia robią się 2)
Magia: Magia powietrzna, atak : Kate wzbija się w powietrze i wywołuje tornado lub huragan co jest skuteczne w walce z wieloma przeciwnikami
Rasa: Człowiek
__________________________________________________ _______
Z tak zwanego barku czasu nie mogłam za bardzo rozwinąc historii ale obiecuję ze jeżeli mnie wkręcisz do sesji nadrobie to jak najszybciej... XD
Jednak udało mi się przed terminem...
 
Mroczusia jest offline