Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2007, 21:54   #11
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Kednerka szybko porzuciła rozmowę z nowo poznanymi i z radosnym krzykiem podbiegła do człowieka, który sie przed chwilą pojawił
-Jak to zrobiłeś?- zapytała patrząc sie na niego z zachwytem - Super! Też bym chciała tak umieć. Jak sie nazywasz? Jesteś magiem? Nie, służysz bogu, to musisz być kapłanem. Ale magowie też służom bogom, no nie? Słyszałam historię o takim magu co był sługa boga... co prawda on był jakiś zły i potem zrobili mu jakąś krzywdę...- zakończyła cicho, zamyślając sie lekko. Po chwili znów spojrzała na mężczyznę. - A ja nazywam sie Ari, miło mi poznać!- wyciągnęła do niego rączkę.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline