Wątek: Gnomicon 2015
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2015, 14:47   #1
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Gnomicon 2015

Hej, nie wiedziałem, gdzie o tym napisać, więc jeśli robię coś źle, to z góry przepraszam i proszę o usunięcie/przeniesienie tematu

A więc w najbliższych dniach, to jest 22-24 maja tego roku, jest organizowany konwent dla graczy RPG Gnomicon, utrzymywany niezmiennie od kilku lat w małej miejscowości pod Bielsko-Białą, to jest w Szczyrku.
Nigdy właściwie na tym nie byłem, choć jestem na miejscu, bo zawsze mi coś wypadało. Jako, że jestem już po egzaminie dojrzałości, postanowiłem tego roku spotkać się z innymi dojrzałymi ludźmi
Dawno się tym nie interesowałem i nie wiem już, jak wiele LastInnowców mieszka na południu naszego pięknego kraju. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy ktoś z naszego ukochanego grona graczy wybiera się na tę imprezę i czy mam szansę spotkać kogoś z Was

Jeśli tak, to dajcie znać, może uda mi się z Wami zsynchronizować. A jeśli mieszkacie w okolicy, bądź wybieracie się w te rejony i chcielibyście się dowiedzieć więcej o tej imprezie, możecie śmiało do mnie pisać.

Wiem, że dużo czasu nie zostało i liczyłem raczej dowiedzieć się o zadeklarowanych osobach, których mógłbym spotkać.

Jak widać na moim przykładzie, nawet ludzie z Internetów potrzebują asymilacji z innymi nerdami
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem