Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2015, 19:48   #86
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Taurus

Orkowie niepewnie spoglądali na źródło. Ostatecznie zdecydowało się z niego napić 200 orków (150 płci męskiej i 50 płci żeńskiej) (oczywiście nie wszyscy na raz). Byli teraz gotowi na twoje rozkazy. Inni orkowie spostrzegli ich dziwne zachowanie i nie zbliżali się do źródła.

Otrzymałeś telepatyczną wiadomość od Nowych Bogów.

Co ty knujesz? Przyszedłeś tu zasiać śmierć i nienawiść? Oni ciebie tu nie chcą! Nadszedł czas na zmiany! Czas na nowe rządy! Nie potrafiłeś zająć się zwykłym ludem. Nie pomagaj więc, a przynajmniej nie przeszkadzaj, bowiem cokolwiek zrobisz sprawisz tym istotom jedynie ból..



Taurus otrzymuje plus 7 do limitu punktów mocy



Kurukeke

Kolor atramentu nie uległ zmianie. Gdy napisałeś to na kartce pojawił się na niej napis "Połóż to", który po chwili znikł. Wstałeś i niepewnie położyłeś kartkę na krześle. Światło po chwili jakby zauważyło twój napis i podeszło do niego. Po chwili odeszło od kartki i obserwowało krzesło (a przynajmniej takie miałeś wrażenie). Na kartce było napisane:

Kim ty jesteś? Ja jestem jedynie kobietą. Czy to co się tu dzieje ma coś wspólnego z moją organizacją? Czy to jakiś test? O co chodzi? Co mam zrobić?

 
Sesjator jest offline