Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2007, 23:51   #15
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Viviana

Zgłaszam się do sesji, a tutaj zamieszczam kilka informacji z mojej karty, którą wysłałam na PW (liczę na szybką odpowiedź).

Imię Viviana

Opis wyglądu (...)Ma szczupłą sylwetkę i w odpowiednich miejscach jej kształty są bardziej krągłe i wyraziste (...)
Gdy jest w postaci ludzkiej, zawsze ma na sobie szykowne, acz nieco skąpe, ubrania (...)

Opis samej postaci
(...)Viviana porusza się tak, aby wszyscy mężczyźni, którzy są w pobliżu, zwracali uwagę na jej niemalże idealne kształty, które zawsze stara się wyeksponować, lecz z umiarem. Lubi, gdy mężczyźni aż ślinią się na jej widok, to przynosi jej satysfakcję i utwierdza ją w fakcie, iż jest piękna(...)
Idealny mężczyzna, według Viviany, to mężczyzna przystojny, twardy niczym skała, drapieżny, czuły, odważny i potrafiący słuchać (...)

Zwierzę Czarna Pantera

Umiejętności
Uwodzenie mężczyzn swoim wyglądam, działając na ich wyobraźnię i zmysły. Umiejętność pisania i czytania. Dobre maniery, których została nauczona przez swoich bogatych rodziców. Kocie ruchy, które nie raz przydały jej się w walce, czy też w uwiedzeniu niejednego samca.

Jak widać, są to fragmenty... Mam nadzieję, że zostanę przyjęta, a jeśli nie... to trudno
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline