Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2015, 06:54   #11
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Sesja ruszyła.

Teraz kilka pytań i ogłoszeń:
1. Chcecie, bym rzucał samemu kostkami, podawał Wam wyniki itd? Czy wolicie wykorzystywać wbudowany symulator rzutu kostkami i w każdym poście turlać przynajmniej 3k20? Ja osobiście jestem za pierwszą opcją (będzie mniejszy syf w postach i będzie szybciej), ale każdy ma swoje preferencje.
2. Trochę o doświadczeniu - PD zdobywać będziecie standardowo za zadania i inne cuda, jednak za każdy post, który napiszecie przewiduję dla Was 2 PD i możliwość zdobycia dodatkowych 5, jeżeli będzie tam coś odkrywczego lub po prostu mi się wyjątkowo spodoba.
3. PD nie można wydawać sobie tak ot. W Waszych KP będę zaznaczał umiejętności, które możecie rozwinąć (wykorzystywaliście je na sesji, uczyliście się ich od kogoś albo z ksiąg). Jeżeli były wykorzystywane rzadko, pojawi się możliwość rozwinięcie ich z kolumny na prawo (drożej), jeżeli często, to ze standardowej i w szczególnych przypadkach z kolumny na lewo (bardzo rzadko).
4. Nie przewiduję możliwości rozwijania statystyk, ale może mnie zaskoczycie.
5. Mapa regionu Guaio znajduje się na południowy wschód od Chaleby, niedaleko Loch Haradrol.
6. Mam zamiar w niektórych walkach wykorzystać komunikator Skype, by przyspieszyć akcję. Jesteście za czy raczej Wam nie pasuje?

To chyba tyle. W razie pytań - pytać!
 
Ardel jest offline