Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2015, 09:56   #46
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
No cóż,wiem że deklarowałem się na wczoraj z podwójnym postem, ale sądziłem że odpis będę czytał wcześniej niż w drodze do pracy :P No więc znowu poranny post z mojej strony...

Dopiero teraz zauważyłem, że poprzednio nie dołączyłem rzutów, soz. Nie byłoby łatwiej udostępnić lastinnowego generatora kości...?

Prawdopodobnie więcej tu namieszam, niż pomogę komukolwiek, włącznie z samym sobą, ale sytuacja mnie bawi. Liczę na łaskawego MG, który pozwoli mi zapewnić Igorowi trochę dywersji w formie hałaśliwego grubasa. Jeszcze zabawniej by było przebiec koło zbirów roztrącając ich, albo coś w tym stylu, ale nie wiem czy to nie za wiele, podobnie jak z próbą umieszczenia gdzieś w pobliżu dziwki do której zmierza Rosen. Ale jakby jednak, to jestem na tak
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline