Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2015, 20:56   #29
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia parafialne

Jako że wyjeżdżam 01.06 na urlop i nie będzie mnie do 15.06 to do powrotu nie będę już ruszał z dalszą częścią. Mój następny post będzie już jak drużyna wsiada i wyrusza statkiem.

Prośba by każdy z graczy zapoznał się z ostatnimi postami swoich kompanów, bo to co oni się dowiedzieli wiecie i wy. Tak więc to jest dość ważne, a bez sensu jest tworzenie kolejnych postów o tym co się kto dowiedział. Więc macie po prostu przeczytać.

Macie 3 tygodnie i możecie sobie potworzyć na docu wspólne rozmowy w grupie[mniejszej/większej] co by się lepiej zapoznać. Możecie sobie na światotworzenie byle mi tylko nie spalić miasta, nie dopuszczać się rytualnych morderstw. Kelnerki dadzą się wyrwać, burdele są otwarte tak samo jak i wasz rachunek w karczmie [w końcu Dom Kupiecki płaci]. Wolfgrimm jak chcesz możesz się posiłować na rękę z miejscowymi koksami. Bawcie się...jednak ta zabawa ma koniec 13.06 i do tego czasu wszystkie posty mają być wrzucone, tak bym wiedział dokąd dokładnie płyniecie - punkt docelowy.

A jak wrócę przygotujcie się na ...
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline