Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2015, 23:18   #314
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
No i mamy koniec!

Dziękuję Wam za wytrzymanie ze mną do finału i zakończenie mojej drugiej sesji na LI. Muszę przyznać, że idea lekkiej, nieskomplikowanej sesji młotka bardzo przypadła mi do gustu i z pewnością będę kontynuował. Wtedy walcie śmiało - Witalis, Gudi i Sven będą mogli kontynuować karierę awanturnika w barwnym świecie Warhammera.

Do przyszłej niedzieli nie zamknę tematu, więc możecie śmiało dopisać się do epilogu - przemyślenia, plany, co chcecie. Sven może chyba awansować na pierwszopoziomowego alchemika, o ile się nie mylę, więc można śmiało opisać tam gdzie się uczy.

W komentarzach zachęcam do wyrażenia krytyki i uwag, które pomogą mi lepiej prowadzić w przyszłości.
A na końcu coś, czego nie może zabraknąć na koniec sesji - PDki!

Witalis: 50 PD (Za odnalezienie Lenki Jaeger) +25 PD (Za pokonanie bazyliszka) +16 PD (Postowe - za jakość i długość postów) +5 PD (Koloryt postaci) +20 PD (za ukończenie przygody) = 116 PD

Gudi: 50 PD (Za odnalezienie Lenki Jaeger) +25 PD (Za pokonanie bazyliszka) +20 PD (Postowe - za jakość i długość postów) +5 PD (Koloryt postaci) +5 PD (za odgrywanie przed Dimortim) +20 PD (za ukończenie przygody) = 125 PD

Sven:50 PD (Za odnalezienie Lenki Jaeger) +25 PD (Za pokonanie bazyliszka) +12 PD (Postowe - za jakość i długość postów) +5 PD (Koloryt postaci) +5 PD (za odgrywanie przed Dimortim) +20 PD (za ukończenie przygody) = 117 PD

I jeszcze raz - dziękuję wam!
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline