Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2015, 19:48   #15
Asenat
 
Asenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Asenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputacjęAsenat ma wspaniałą reputację
Dla niektórych pewnie tak. Dla mnie nie. Fabuła crossovera - z tych, w które grałam lub obserwowałam - zaczyna się, koncentruje i kończy na 2 motywach. Albo nawalance między graczami - bo tak, albo ekstatycznym zachwycie nad tym, jak to wszyscy wyłazimy z siebie i stajemy obok, aby kooperować ponad podziałami. Ileż można

Dla mnie, Brody, pożywką fabularną jest postać w swoim naturalnym społecznym środowisku. A tym dla wampira są inne wampiry, dla magów inni magowie. Crossover koncentruje się na konflikcie/współpracy ponadnaturalnej, łatwiej spotkać kogoś z rasy odmiennej niż swojej własnej. Na kontakty z własnym rodzajem często nie ma już czasu ani miejsca. Przez to kasuje się pożywkę fabularną, jaką dają poszczególne systemy.

Nie piorunuję Twego pomysłu, ludzie dobrze bawią się na crossoverach. Mnie one po prostu nie leżą .
 
Asenat jest offline