Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2015, 00:10   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Ja w takiej sesji nie zagram bo dla mnie ŚM to zawsze była potęga nadnaturali i spiskowanie. Jakby nie ta substancja X to można by pomyśleć albo jakby jakoś to wytłumaczyć działaniem Pentexu i spełnieniem któregoś ze scenariuszy apokaliptycznych...

Świat w którym zdarto Maskaradę i istnieje jakaś dominująca siła ludzka ? Powiedzmy. Może to dlatego że nie lubię survivalu nie mam nic przeciwko żeby nadnaturalom było ciężko ale nie lubię grać w sesjach gdzie nie ma żadnej szansy na zwycięstwo :P

Zbyt czarny scenariusz jak na mój gust grałem w sesji w Rosji gdzie większość nadnaturali było ściganym przez bardzo groźne Służby Spec ale dalej była jakaś władza gdyby był jakieś zorganizowany ruch oporu który by próbował np. Dotrzeć do Pentexu i zmienić dogmat czy dokonać resetu rzeczywistości to może bym się skusił ale żeby grać jakimiś niedobitkami ? Po co ? Jaka w tym przyjemność skoro na starcie postaci przegrały ?

Z tych powodów nie lubię Kultu i Jesiennej Gawędy nie po to tworzę postać żeby ona marnie skończyła.
 
Brilchan jest offline