Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2015, 18:02   #22
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Mój pomysł zasadza się na tym, że to ma być apokalipsa dla nadnaturalnych, więc złagodzenie stopnia eksterminacji odpada.
Co do pomysłu z Umbrą, to jak pisałem w moich założeniach, działania człowieka nie pozostały bez wpływu i na tę sferę.
Jak to się stało? Dlaczego tak szybko? Jak ludzie, do tej pory praktycznie lekceważeni i uważani za pionki, stają się dominującym graczem?
Chciałbym, aby to byłby pytania na które odpowiedzi będą gracze szukać w trakcie sesji.

Może faktycznie ograniczenie się do jednego gatunku, nie jest złym pomysłem. Zastanowię się nad tym.

Googolplex a skąd przypuszczenie, że rządzą wampiry?
Nigdzie chyba nic takie nie zasugerowałem.
Mój zamysł zasadza się na tym, że rozpoczynamy grę w momencie, gdy wszelkiej maści nadnaturalnym grozi całkowite wyginięcie.
Zaledwie w ciągu kilku lat ludzie rozpoczynają wojnę z nadnaturalnymi i ją wygrywają. Władzę przejmują organizacje, które walczyły z nadnaturalnymi od wieków. To temat na odrębną dyskusję.
Następuje hekatomba i istny holocaust nadnaturalnych. Koniec czasów, apokalipsa.
Mało kto z nadnaturalnych zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę zaszło.
Nadnaturalni żyją w ukryciu w małych grupach i próbują jakoś przetrwać i gdzieś na drugim planie poznać, co się stało.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline