Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2015, 23:37   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
To zależy, co, kto uważa za WoDowy klimat. Na pewno nie będzie wszechobecnych wampirzych, czy też magowych spisków, choć spiski i zakulisowe wojny na pewno pozostaną. Nie będzie dominacji nadnaturali, ale to już wiecie.
Nie będzie nadmiernego nurzania się w emo-flakach i roztrząsania wydumanych moralnych problemów.
Nacisk będzie położony na przetrwanie i odnalezienie się w nowym, zmieniającym się świecie. Będzie tajemnica, okrucieństwo, poczucie zagrożenia i strachu, groza, krew i śmierć. Tak to widzę.
Ja bym nie zagrał bo dla mnie to właśnie metal plot stanowi o tym że klasyczny WOD jest fajny. Stąd podpowiedziałem uzasadnienie takiej hekatomby na podstawie różnych luźnych konceptów z podręcznika ale to twoja sesja ja swoje uwagi powiedziałem i wyjaśniłem czemu taka sesja mnie nie zainteresuje życzę powodzenia w tworzeniu pomysłu.


Cytat:
Nie będzie nadmiernego nurzania się w emo-flakach i roztrząsania wydumanych moralnych problemów.
Nacisk będzie położony na przetrwanie i odnalezienie się w nowym, zmieniającym się świecie. Będzie tajemnica, okrucieństwo, poczucie zagrożenia i strachu, groza, krew i śmierć. Tak to widzę.
Tyle że te "emo flaki" mają tyle samo wspólnego z WODem co Jesienna Gawęda z Młotkiem czyli nic :P tak naprawdę to wypaczenie fanów którzy nie zrozumieli konceptu na setting i sprowadzili go do uproszczenia.

Problem w tym że większość nadnaturali która skupi się jedynie na przetrwaniu bardzo szybko zatraci się w bestialstwie. Gdyby kryła się za tym jakaś idea po za przetrwaniem to może ale tak jak ty to przedstawiasz to wilkołaki szybko zdziczeją to samo z wampirami.

Jakoś sobie nie umiem tego wyobrazić część z tych tajemnic za upadkiem nadnaturali trzeba by było na dzień dobry dać żeby postaci mogły z czymś walczyć.
 
Brilchan jest offline