Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2015, 14:09   #485
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeśli chodzi o strzelanie w ruchu to dobrym ćwiczeniem jest strzelanie do rzutek (albo ptaków w locie) uczy szacowania ile trzeba wyprzedzenia żeby trafić w ruchomy cel. Strzelanie ze strzelby do rzutek było stosowane jako wstępne szkolenie dla amerykańskich strzelców pokładowych bombowców.
- Serio? Heh... Nie wiedziałem tego. A pozornie całkiem inne czynności...


Cytat:
Macie obecnie na wyposażeniu cztery strzelby: dwie samopowtarzalne (choć roadblocker raczej dla Kenneksa albo Irisha), pompkę Andrew i dryling. Gorzej z amunicją, śrut na ptaki jest tylko do 12Ga i 20ga, pozostałe tylko gruby śrut. Choć nic nie szkodzi na przeszkodzie żeby spróbować zmodyfikować posiadaną amunicję... przy okazji moglibyście odzyskać światła chemiczne z amunicji śrutowej którą macie...
- Nie bardzo jarzę jakie światła moglibyśmy odzyskać? Mamy te race i lightsticki i mamy coś jeszcze świecącego w ammo?

- Hmm... Do treningu myślałem by użyć broni na .22LR lub tej na ammo którego nie zużywamy na akcjach... Zwłaszcza jak tak krucho z ammo do strzelb.



Cytat:
Andrew jeszcze nie dobił do 200 żeby wykupić nową umiejkę zdecyduj jaki pojazd cię interesuje - ciężarówka czy osobowy
- Yeap. Ale ponoć mua słyszał ploty, że jak BG coś robi w danym kierunku to MG mniej potem krzywo pacza przy wydawaniu PD

- A ten przerośnięty, zdobyczny pikup to pod jaką kategorię podpada? On mi się całkiem fajnie podoba...


Cytat:
Gdzie drużynowi spece
- No ja o Zombi wiem tyle, że jest zarypana w realu ze słabym dotępem do neta przez początek tygodnia. Więc z odpisami raczej nie teges.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline