Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 17:00   #7
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Nie miałam na myśli korzyści z dostawania plusów od osób o wysokiej reputacji, ale to, że zdanie jednych liczy się dla nas bardziej niż zdanie drugich, zwłaszcza jeśli chodzi o krytykę, czyli minusy, o których nie wspomniałeś.

Owszem, można się podpisywać, ale jestem pewna, że większość osób tego robić nie będzie, bo zwyczajnie w danym momencie nie będą o tym myśleć. Nie rozumiem też dlaczego przy piwach system pokazywania osób był ok, a teraz nie jest.

To ja tyle miałam do powiedzenia i doprawdy, Darkenie, nie trzeba mi kolejny raz tłumaczyć tego co już na początku wyłożył Fistus
 
Wernachien jest offline