Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2015, 17:01   #486
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
macie 28 sztuk takiej amunicji: http://www.thefirearmblog.com/blog/w...g_0466-tfb.jpg (drobny śrut ze światłem chemicznym) możecie otworzyć łuski, wysypać śrut (i światełko) śrut wsypać do innej łuski i ją zawinąć albo skrócić i zakleić (a łuski które wam zostaną bez ładunku załadować ponownie jak trafi się okazja nabycia śrutu.) łuski śrutowe mają "koszyczek" który uniemożliwi wysypanie się ładunku prochowego (BTW, jest też na tyle szczelny że można zalać śrut woskiem i uzyskać amunicje litą co bywa prostym sposobem na przerobienie drobnego śrutu na amunicję )
Cytat:
- Hmm... Do treningu myślałem by użyć broni na .22LR lub tej na ammo którego nie zużywamy na akcjach... Zwłaszcza jak tak krucho z ammo do strzelb.
Technicznie to największy sens ma ćwiczenie z tym z czego będziesz korzystał... Ale podstawy zawsze warto przećwiczyć. (czyt PD się pojawiają)

Nie zapominajcie też że macie snajperkę która mogła by kogoś przyuczyć...

Cytat:
- Yeap. Ale ponoć mua słyszał ploty, że jak BG coś robi w danym kierunku to MG mniej potem krzywo pacza przy wydawaniu PD
Chyba też coś takiego słyszałem
Cytat:
- A ten przerośnięty, zdobyczny pikup to pod jaką kategorię podpada? On mi się całkiem fajnie podoba...
ciężarówka (jest w opisie :P) przy DMC ponad 12 ton to raczej trudno to zakwalifikować jako samochód osobowy.

Ok, to zostaje Johny był 4 dni temu.
Dobra to na razie spece się zajmują swoją robotą ale nie dostają za to dodatkowych PD
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline