Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 17:42   #21
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
Witam wszystkich! Widzę, że jest już sporo chętnych... Tak, żeby jeszcze powiększyć konkurencje zgłoszę się i ja. Jeżeli kopnie mnie to szczęście i będę mógł zagrać wcielę się w Oranta Celesti, zagubioną duszyczkę z dalekiego Al’Karunu, która przybyła do Faerunu zamknięty w skrzyni (jak się okaże, nie bez powodu).

Jego blask, będzie rozświetlał wam drogę, o ile on sam nie przestraszy się ciemności...
Jego melodyjny głos wybawi was z nie jednej opresji, a nawet ściągnie jeszcze większe...
Jego wiecznie pusty „żołądek” będzie troszczył się o wasz prowiant osobiście...

A, gdy będziecie czuli, że jego natrętna paplanina doprowadza was do obłędu porostu wsadźcie go do skrzyni, tak jak to robili jego wszyscy „przyjaciele”.

P.S Czołem Merill Mam jedno pytanko atrybuty „wykupujemy” zgodnie z zasadami opisanymi w Przewodniku Mistrza Podziemi? Jeżeli tak to, ile punktów mamy?
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d
g_o_l_d jest offline