Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2015, 04:21   #24
Kawalorn
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
1. No my po ostatnich postach myśleliśmy, że Cię teraz nie będzie i może dołączysz później, celowo nawet zmieniałem zwrot w liczbie mnogiej do was na zwrot w liczbie pojedynczej do Ottona. I usunięte pytanie zadane Hassowi. :P
2. Nie znam WFRP. Wiem, że jest.
3. Czytaj pan uważniej. :P Wyraźnie akcentuję, że ogłoszenie nie wzbudza zaufania i trzeba dopytać, a następnie, że jak nie dopytamy, to jestem Thorwalijczyk. Czyli coś jak: "inaczej nie nazywam się Wrociwoj".
4. Czy przy czytaniu punktu 3 poczułeś, że przeszedłem na "pan", zwiększyłem dystans? Chyba nie. I to taki sam przypadek był. Taki nietypowy, nieco żartobliwy zwrot. I mały słowiański akcencik, bom z Fountlandii.
5. Ale w sumie z tymi zwrotami to dobre pytanie. Mniejsza o nas, ale z NPC-ami... zwłaszcza wpływowymi z wyższych sfer.
6. Poza tym, moja postać może być bardziej konwenansowa. ;p
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 27-05-2015 o 04:24.
Kawalorn jest offline