Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2015, 19:01   #36
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Jak wspomniałem substancja X, to niewątpliwie potężna broń. Oficjalna propaganda głosi, że zabija wszystkie nadnaturale. Czy tak jest naprawdę to inna rzecz.
Ludzkie działania spowodowały, że zmiany zaszły także w świecie duchów.
Kto mógł tego dokonać? W jaki sposób? Czy jest to efekt trwały, czy tylko czasowy? To tylko niektóre pytania, które pojawią się w trakcie gry.

Sesja ma być przygodą survivalową, ale to wcale nie musi być jej jedyna, czy też dominująca warstwa. Ja ze swojej strony na pewną dam graczom szansę na poznanie, choćby części prawdy. Czy im się uda to już inna rzecz.

Zdaje sobie sprawę, że opierając się na starym WoDzie jest wiele kwestii do przemyślenia i wiele pytań. Tym bardziej jeżeli pozwolę na granie różnymi rasami. Jednak wcale nie zamierzam z tego powodu rezygnować z opierania się na starym WoDzie.
Na pewno decydując się na crossover ograniczę liczbę ras do wyboru. Żadnych mumii, rekinołaków, czy innych cudów tego typu.

Wykrywanie nadnaturali istnieje, ale nie oznacza to, że ci skazani są od razu na porażkę. W wielu postach przebrzmiewa ta nuta defetyzmu. Trudności będę, ale przecież nie oznacza to, że w pierwszej kolejce wpadną łowcy i wszystkich wybiją, że każde wasze działanie będzie skazane na porażkę.
Świat nadnaturali ginie i waszym postaciom przyjdzie się z tym zmierzyć.
Taki jest cel sesji.
Zdaje sobie sprawę, że zarówno założenia zmiany podziału sił, jak i zmiany w settingu, jak i crossover może wielu graczy zniechęcić. Między innymi dlatego założyłem ten temat.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline