Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2007, 19:52   #2
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Plusy?
Świat jest cholernie archetypiczny, co ułatwia grę. Moloch? To taki skynet? Mutki? No dowolny film z czyś takim. Sprzęt? A oglądasz filmy akcji?
Zarzut niektórych, to opinia że tych elementów to za dużo, że przesyt itp.
Ja mam gdzieś kompletnie spójność świata*, więc dla mnie nie ma problemu, że w jednym momencie jestem w krainie gdzie jest masę amunicji i paliwa, a potem idę tam gdzie nawalają się nożami i pędzą krówska.
Miasta! O matko, miasta są CUDOWNE, zbiór pomysłów typu Natasza z Ukrainy "Weź mnie weź, jestem taka łatwa do wykorzystania"
*Co mnie obchodzi skąd mają paliwo w Detroid jak wsiadam do samochodu i strzelam z okna? Mam paliwo, mam amunicję i mam akcję!
Mechanika? Ssie, ale pomysł cech z pochodzenia i profesji jest nawet nawet, ogólny pomysł sztuczek jest dobry, ale niedopracowany.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.

Ostatnio edytowane przez Darken : 06-04-2007 o 19:54. Powód: Dodałem jedno zdanie na temat mechaniki
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem