Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2015, 22:04   #39
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Post jest.
Fearqin wrzuciłem cię do grupy, która wyruszyła do wróżki bo nie bardzo wiedziałem, co znaczy rozejrzeć się po szkole. Kogo i o co chcesz pytać.
Nie ma jednak problemu, aby przerzucić cię do Nowego Jorku. Doprecyzujesz wtedy, co i jak i dam ci wtedy info. Decyduj.

Jakby nie było grupa, która wyjechała obecnie przebywa w biurze szeryfa w Renovo. Tłumaczycie się tam z wypadku, a szeryf przy okazji zapyta was gdzie lub do kogo jedziecie. Od tej odpowiedzi zaczniemy działania w docu.
Jest późne popołudnie. Jechaliście prawie 7 godzin. Ciągle leje, a do domku madame Flawii jest jeszcze parę mil, a wasz samochód nie nadaje się do jazdy.

Felidae masz opisane wstępne odpowiedzi obu pań, które chciałaś odwiedzić. Oczywiście możesz jej dalej maglować konkretnymi pytaniami.

KhalKrakowa wylatuje z gry, ale jego postać postanowiłem znpcować. Będzie on waszym informatykiem i z jego pomocą będę podawał wam informacje, jakie zdobędzie badając komputery Pameli. Możecie też zlecać mu jakieś drobne poszukiwania informacji lub inne drobne czynności.

Lomir zajrzyj na PW w sprawie tego, co widział Tony na drodze.

Badania krwi będą do odebrania po południu i nic konkretnego nie wykażą.
Dziennik Pameli nie ma dat, tylko jakieś dziwne symbole na wstępie każdego wpisu. Może to być zaszyfrowana data, coś przypadkowego lub tytuł.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline