Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2015, 13:56   #40
Nimsarn
 
Nimsarn's Avatar
 
Reputacja: 1 Nimsarn nie jest za bardzo znanyNimsarn nie jest za bardzo znanyNimsarn nie jest za bardzo znanyNimsarn nie jest za bardzo znanyNimsarn nie jest za bardzo znanyNimsarn nie jest za bardzo znanyNimsarn nie jest za bardzo znany
Słysząc odpowiedź Ivana wąsacz skrzywił się, poruszał językiem w ustach i splunął zamaszyście na ścieżkę przed chłopakiem.
- Nie podoba mnie się twoja gęba synku - z sykiem wciągnął powietrze między zębami i patrząc z góry na rozmówców zaczął jojczyć.
- Jużci zobaczyć. No to widzielita, starczy... Teraz grzecznie możecie żelazo schować i nazad dupy brać! Dobrze wom radze... A jak nie, to mogę ja wam powróżyć... - tu znacząco poklepał rękojeść miecza.
- No to jak będzie? Namyśleliście się ta?..
[Testy spostrzegawczości Szarra i Ivana oparte na Zr - wyniki odpowiednio: 11 i 7 = u obu sukces]
W chwili ciszy, która nastała po słowach wąsacza, do uszu rozmówców dobiegł z dołu od strony wijącej się ścieżki, cichy odgłos łamanej gałązki. Zerkając zaraz za nim oboje zauważyli chowającą się pod liśćmi porastających stok klonów gładką twarzyczkę młodej hazardzistki z karczmy.
Zauważywszy dekoncentrację Cienia wąsacz chrypnął sążnie i ponownie splunął mu pod nogi.
- No, rachować nie umim, ale do trzech zliczę... Raz...
Nagle gdzieś za jego plecami w klonowej gęstwinie, coś głośno, przeciągle zawarczało...
- Co tu do ... - siwus gwałtownie obejrzał się w tył. Nic jednak nie wypatrzywszy szybko odwilgocił się na powrót ku Ivanowi. - Dwa... - zabrzmiało już mniej pewnie, nerwowo - T...

Wyniki k20: 15, 11, 12, 6 ; k6: 3, 5, 3, 6
 

Ostatnio edytowane przez Nimsarn : 28-05-2015 o 13:59.
Nimsarn jest offline