Wątek: Neuroshima
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2005, 11:38   #8
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
No więc dasz osbie rade... NS to pierwszy system w kórym prowadzę i jest coolaśnie! A jestem kiepskim MG... co do liczby osób to gramy właśnie w 4 (w tym ja- MG) i jest całkiem znośnie- prowadziłem też dla 2 graczy i też było swojsko. Wszystko zależy od was.

PS. NS trzeba częściowo tworzyć samemu- wszystko zależy od pomysłów MG- cały świat. Ciężko się gra jeśli MG nie ma wyobraźni i nie interesuje siępostnuklearnąwizją świata.
Radzę także dokupić suplement (ale głównie dla przydatnego ekranu dla MG, bo nic innego w tym nie ma ciekawego zabardzo... a kosztuje tylko 12 zł.) - i jeśli pragniesz pomysłów na nowe przygody kup koniecznie "Krew i Rdza" - to sie czyta jak książkę, przygoda za przygodą opisane ,wystarczy tylko je dopracować i masz już pomysły na sesje do końca życia twych graczy
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem