Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2015, 08:41   #495
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Nie zauważyłem twojego posta, już miałem napisać:
"Jaki tu spokój... na na na na naaaa, nic się nie dzieje... na na na naaaa"

No nic, jak musimy to poczekamy.

Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA ZAŚMIECANIE MG TEMATEM NIEZWIĄZANYM Z ICH SESJĄ
@ All postapo badass'es!

Tak z innej beczki jestem ciekawy ile osób by było chętnych do kolejnej sesji NS którą poprowadzę (będzie dwóch mg, pomysł zerżnięty z sesji "The Road") w najbliżym czasie. Przygodę chciałbym ułożyć po graczy także zależy mi żeby karty dotarły do mnie sporo szybciej niż to normalnie przewiduje ustawa. Żeby był na spokojnie czas na wprowadzenie zmian. Muszę również ostrzec że mogę się czepiać i postacie które nie będą mi nijak pasowały do koncepcji będą odrzucane. Jeśli będą mimo wszystko dobre to będzie pole manewru i kilka zmian. Poszukuję max 4-5 graczy.

Mój mail: adiyami@interia.pl jak ktoś nie ma mojego fb (wolę kontakt na fb tak gwoli ścisłości) - proszę pisać, pytać

Jeśli jest ktoś chętny to kolejność jest taka - tutaj post że jest za - później kontakt mailowy lub fb'owy - później karta do mnie. Dopiero na samym końcu będzie ogłoszenie nowej sesji i ewentualny nabór dodatkowy jakbym zdecydował że mam za mało graczy lub za mało osób się zgłosiło.
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 29-05-2015 o 08:46.
AdiVeB jest offline