Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2015, 13:23   #22
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Wiedźmin temat rzeka i skarb narodowy w jednym jak wiele osób mogłoby pewnie powiedzieć. Dziwię się właściwie, że (prawie) nikt na forum nie napisał o swoich wrażeniach.
Także gram i mówiąc szczerze jestem... wciągnięty na maksa. Pewnie, że widzę bugi i to czasem rzucające się w oczy vel: schody w jednym z domów, które powinny prowadzić na drugie piętro są zakończone.. sufitem :P albo skacząc pomiędzy dachami w jednym z miast w poszukiwaniu sekretu dotarłem do miejsca z którego wyjść już nie mogłem a po zakończonej partyjce gwinta(genialnego gwinta) teleportowałem się z karczmarzem na ulicę mimo, że zaczęliśmy rozmowę w budynku.
Bugi te jednak i inne niektóre uciążliwe rzeczy wydają się nieistotne w zestawieniu z tak bogatym światem, barwnymi postaciami, wymagającą rozgrywką(polecam grać na ostatnim lub ew. przedostatnim poziomie trudności bo inaczej jest zdecydowanie za łatwo).
Na zakończenie mały (niedosłowny bo z pamięci) cytat z kartki na drzwiach Akademii Oxenfurckiej: "Wszystkie zajęcia odwołane a działalność akademii zawieszona do odwołania. Profesorowie i żacy do służby wojskowej zgłosić się powinni, bez wyjątków. Poza filozofami, którzy jak wiadomo, z natury nie nadają się do niczego".
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 29-05-2015 o 13:36.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem